Слова, що очікують на вимовляння: Каталонська

Мова: Каталонська [Català] Назад до сторінки Каталонська

278 слів у черзі на вимовляння. Назад до сторінки Каталонська [Català]
  • Вимовити quillar-sequillar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити queixalejarqueixalejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити palparpalpar [verbos, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити queixalarqueixalar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quitarquitar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quarellar-sequarellar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quintarquintar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити qüestionarqüestionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити qüestionejarqüestionejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити querar-sequerar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quintuplicarquintuplicar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quintaessenciarquintaessenciar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quimificarquimificar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quissolarquissolar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити quilificarquilificar [biología, alimentación, digestión, quilo, alimento, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити pallarpallar [verbo, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити palatalitzarpalatalitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obscurirobscurir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obstarobstar [verbo transitivo direto, verbo transitivo indireto, verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити palmetejarpalmetejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити pal·liarpal·liar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити palesarpalesar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити paladejarpaladejar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити pairar-sepairar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obstinar-seobstinar-se [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obsedirobsedir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obstaculitzarobstaculitzar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obsessionarobsessionar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obsequiarobsequiar [verb - infinitiu, verb - infinitive]
  • Вимовити obstruirobstruir [verb - infinitiu, verb - infinitive]
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Далі